Villa Nija with private pool and sauna
Villa Nija with private pool and sauna , Rovinj
Smještena u mirnom istarskom krajoliku i okružena bujnim zelenilom, ova elegantna Villa Nija nudi savršeno utočište za goste koji traže privatnost, udobnost i opuštanje. Kombinirajući mirno okruženje s lakim pristupom obali i nekim od najpopularnijih istarskih destinacija, idealan je izbor za nezaboravan odmor tijekom cijele godine. Protežući se na dvije etaže, vila je pažljivo dizajnirana kako bi pružila ugodan boravak obiteljima i grupama prijatelja. Prizemlje sadrži prostrani dnevni boravak otvorenog plana s kaminom, potpuno opremljenu modernu kuhinju i blagovaonicu ispunjenu prirodnim svjetlom. Velika staklena vrata neprimjetno povezuju interijer s vanjskom terasom i vrtom, stvarajući svijetlu i ugodnu atmosferu. Gosti će također pronaći zaseban gostinjski WC, praonicu rublja i dodatni spremišni prostor. Vrhunac nekretnine je privatni wellness prostor, kompletiran sa saunom i fitness kutkom, nudeći savršeno mjesto za opuštanje i punjenje energijom u potpunoj privatnosti. Na katu se nalaze tri lijepo uređene spavaće sobe, svaka sa vlastitom kupaonicom, osiguravajući maksimalnu udobnost i praktičnost za sve goste. Vanjski prostor pažljivo je uređen u mediteranskom stilu i dizajniran je za opuštanje i uživanje. U njegovom središtu je bazen sa slanom vodom okružen sunčalištem, dok vanjska kuhinja s roštiljem pruža savršeno okruženje za objedovanje na otvorenom i večernja druženja. Potpuno ograđen vrt nudi privatnost i mir, a gosti mogu koristiti i privatna parkirna mjesta te punionicu za električna vozila. Zahvaljujući svojoj izvrsnoj lokaciji, vila služi kao idealna baza za istraživanje šarmantnih istarskih obalnih gradova, prekrasnih plaža, renomiranih restorana, vinarija te bogatih kulturnih i prirodnih atrakcija regije.
Villa Nija with private pool and sauna prima do 6 gostiju u 3 spavaće sobe i 3 kupaonice. Vila ima privatni bazen. Ljubimci nisu dozvoljeni. Prijava je od 16:00 h, odjava do 10:00 h.
Popusti za naše goste — 10% do 30%
U lokalnim i provjerenim restoranima, wellness i masaža salonima, sport centrima i frizerskim salonima. Vaučere dobivate emailom nakon potvrde rezervacije.
Kućni red i pravila boravka
Molimo poštujte sljedeća pravila — vrijede za sve naše vile:
- Vila ne prima mlađe grupe (grupe mladih bez pratnje odraslih).
- Partiji, zabave i okupljanja nisu dozvoljeni.
- 22:00 – 07:00: Noćni mir: od 22:00 do 07:00 mora biti potpuna tišina (bez buke i glasne glazbe).
Sve što vam treba za savršen odmor
Bazen i wellness
Vanjski prostor
Kuhinja i blagovanje
Udobnost
Tehnologija
Sigurnost i parking
Prostorije u vili
Dnevni boravak
(1)Kuhinja
(1)Spavaće sobe
(3)Kupaonice
(3)WC
(1)Rovinj, Istra
Marasi su malo i mirno istarsko selo okruženo vinogradima, maslinicima i valovitim zelenim krajolikom. Njegova centralna lokacija čini ga izvrsnom bazom za istraživanje zapadne obale Istre, istovremeno uživajući u miru ruralnog života. Unutar kratke vožnje, gosti mogu posjetiti šarmantni obalni grad Vrsar s njegovom slikovitom marinom, plažama i restoranima uz more. Povijesni grad Poreč, poznat po živopisnoj staroj jezgri i Eufrazijevoj bazilici pod zaštitom UNESCO-a, također je lako dostupan. Grad Rovinj, ljubitelji prirode mogu istražiti slikoviti Limski zaljev, poznat po dramatičnim krajolicima, biciklističkim stazama i restoranima s morskim plodovima. Regija je poznata po svojim vinskim cestama, proizvođačima maslinovog ulja, tradicionalnim konobama, biciklističkim stazama i brojnim kulturnim događanjima tijekom cijele godine, nudeći posjetiteljima autentičan okus Istre.
Dobro je znati
- Dolazakod 16:00
- Odlazakdo 10:00
- Minimalni boravak7 noći
- PologPolog 400 € po boravku
- PušenjeSamo na otvorenom
- LjubimciNisu dozvoljeni
U blizini
Villa Nija with private pool and sauna je udaljena 40 km od zračne luke Pula.
- AtrakcijeZračna luka Pula — 40 km
Često postavljena pitanja
Ima li Villa Nija with private pool and sauna privatni bazen?
Koliko gostiju može primiti Villa Nija with private pool and sauna ?
Jesu li ljubimci dozvoljeni u vili Villa Nija with private pool and sauna ?
Koji je minimalni boravak u vili Villa Nija with private pool and sauna ?
Koje je vrijeme prijave i odjave?
Postoji li polog za štetu?
Vile u Istra
Pronalazite slično, ali ne baš ono pravo?
Naš tim će vam u 24 sata predložiti vile prilagođene vašim željama — bez obveze.




